Mokymo centras "Automobilis"

Ūkio ministras lankėsi mokymo centre „Automobilis”

2018 m. spalio 5 d. mokymo centre “Automobilis” lankėsi LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.  Bene daugiausiai laiko ministras praleido pas mus, mokymo centre, kur susitiko su vietos verslininkais, išklausė jų lūkesčius ir nusiskundimus.

Po susitikimo ministras taip pat rado laiko apžiūrėti modernią „Automobilio“ mokymo bazę. Jis  žavėjosi ne tik turima modernia įranga, bet ir kruopščiai įrengtomis auditorijomis, kuriose daug vaizdinių priemonių, įvairių stendų, muliažų – tai mokiniui leidžia geriau įsisavinti dėstomą medžiagą.  Ministras taip pat buvo nustebintas  ruošiamų profesijų gausa, kurių yra per 40, jis džiaugėsi, kad ir mažose miesteliuose žmonės nesėdi vietoje, nori tobulėti.

Susitiko  pabaigoje sutarėme dėl tolimesnio bendradarbiavimo siekiant gerinti tarpusavio supratimą, įteikėme raštą su išsakytomis aktualiomis problemomis ir pasiūlymais kaip jas spręsti. Išvykęs ministras paliko malonų įspūdį ir viltį, jog nuo šiol galime drąsiai dalintis problemomis bei iššūkiais, su kuriais susiduriame vykdydami mokymus.