Mokymo centras "Automobilis"

Startavo nauja traktorininkų pažymėjimų išdavimo sistema

2019 m. balandžio 2 dieną Mokymo centre „Automobilis“  vyko VĮ Žemės ūkio informacijos kaimo verslo centro (toliau – VĮ ŽŪIKVC)  Žemės ūkio technikos registro skyriaus organizuotas seminaras. Seminare dalyvavo Gintaras Šnioka – Žemės ūkio subjektų ir rinkos informacijos departamento direktorius, Valdemaras Sviackevičius – VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro generalinio direktoriaus pavaduotojas, Eva Kvedorelienė – VĮ Žemės ūkio informacijos kaimo verslo centro  Žemės ūkio technikos registro skyriaus vyr. specialistė, Arnas Vaičeliūnas – Informacinių sistemų plėtros skyrius vyresn. programuotojas.

Mokymų tikslas buvo supažindinti profesinio mokymo tiekėjus su naujai startavusia traktorininko pažymėjimų informacine sistema (toliau – TPIS). Naujoji sistema ne tik palengvina, bet ir pagreitina naujai įgyjamo ar keičiamo traktorininko pažymėjimo išdavimo procesą. TPIS gaunami duomenys iš gyventojų, administracinių nusižengimų ir kitų registrų, kas suteikia galimybę duomenis apie asmenį patikrinti greičiau.

Į mokymus susirinko traktorininkų mokymą organizuojančių įstaigų atstovai iš visos Lietuvos. Seminaro metu VĮ ŽŪIKVC atstovai sulaukė daug klausimų ir pastebėjimų, susijusių su TPIS darbu. Aptartos pagrindinės problemos bei galimi jų sprendimo būdai.

Mokymams pasibaigus, seminaro dalyviai  buvo pakviesti apžiūrėti Mokymo centro „Automobilis“ teorinio ir praktinio mokymo bazę. Netrūko norinčiųjų pasivažinėti centro turima technika, išbandyti girtumo prevencijai skirtus akinius, apžiūrėti suvirintojų darbus, o  vertimąsi imituojančiame automobilyje buvo galima įsitikinti saugos diržų svarba.