Mokymo centras "Automobilis"

15000-asis traktorininkas Raseinių Mokymo centre „Automobilis“

   Šių metų  rugsėjo 18- oji   Mokymo centrui „Automobilis“ buvo išskirtinė:  įteiktas 15000-asis traktorininko pažymėjimas. Šiuo laiminguoju tapo        Viktoras  Lizunovas, gyvenantis Šilutės rajone. Traktorininkui atiteko  puiki  mokymo centro įsteigta dovana – televizorius. Sveikinimo žodį                 jubiliejiniam traktorininkui tarė įmonės vadovas Sigitas Girdžius ir Žemės   ūkio rūmų atstovas Sigutis Jundalas, kuris pasidžiaugė, kad jauni žmonės    sieja savo ateitį su žemės ūkiu, nori įgyti žinių ir tobulėja.

       Atsiimdamas pažymėjimą ir dovaną Viktoras džiaugėsi mokymo centro vadovų ir administracijos parodytu dėmesiu ir dovanomis. Vyko į Raseinius norėdamas sėkmingai išlaikyti traktorininko kvalifikacijos egzaminus ir nė nesitikėjo tokios staigmenos. „Malonu būti 15000-uoju, malonu būti šiame Raseinių mokymo centre, kur ne tik  puiki bazė, moderni įranga, maloni aplinka, bet ir kvalifikuoti bei supratingi darbuotojai. Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokymo įstaigą, kurią rekomendavo ne vienas giminaitis, šiame mokymo centre laikęs vienokius ar kitokius egzaminus, esu patenkintas, kad atvykau čia. Ne tik įgijau traktorininko pažymėjimą, bet ir buvau apdovanotas“, – sako jis.

       Džiaugiamės, kad mokymo centrą „Automobilis“ renkasi ir aplinkinių rajonų gyventojai. Per devynis metus, kuomet ruošiame traktorininkus, toks išduotų pažymėjimų skaičius rodo, kad mūsų mokymo centras stabiliai ir užtikrintai ruošia būsimuosius traktorininkus, yra žinomas ne tik Raseinių rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

 

Kviečiame apsilankyti pas mus  ir atrasti sau tinkančią specialybę.

Daugiau informacijos www.mcautomobilis.lt , tel. 8 685 81 913, 8 687 95 046